Witamy w Sklepie z Bateriami do Airsoft oraz Modeli Zdalnie Sterowanych RC

Kilka słów o Vapex.pl

O Vapex.PL

O Nas

Sklep Vapex.PL jest autoryzowanym sklepem internetowym, oferującym wyłącznie oryginalne akumulatorki i akcesoria renomowanych marek Giant Power oraz Vapex-Tech. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta. 

Oferta

W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór akumulatorków dla entuzjastów modeli zdalnie sterowanych "RC" oraz pasjonatów "Airsoft" ceniących sobie wysoką jakość i wydajność ogniw akumulatorków LiPO oraz NiMH. Oprócz tego posiadamy również odporne na wysokie temperatury kabelki silikonowe, akumulatorki do szczoteczek elektrycznych i elektronarzędzi oraz wtyczki (konektory) do modeli RC. 

Nasza oferta stale się poszerza dlatego warto nas czasem odwiedzić i zobaczyć wszystkie nowości. Nasze produkty są wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia i zazwyczaj klient ma je u siebie już następnego dnia.

Giant Power oraz Vapex-Tech zdobyły uznanie w świecie jako marki produkujące najwyższej jakości akumualatorki co zostało potwierdzone przez rzesze profesjonalistów na licznych zawodach modelarskich. Potwierdziły to również niezależne testy wytrzymałościowe jakim poddaliśmy nasze produkty oraz setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.

Doświadczenie i zaufanie

Sklep Vapex.PL został wyodrębniony ze struktury Component-Shop.co.uk Ltd, firmy która przygoda z e-handlem zaczeła się w 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Od początku firma współpracowała z wiodącymi producentami akumulatorków takimi jak Vapex-Tech i Giant Power. Widząc zainteresowanie naszymi produkatmi stopniowo poszerzaliśmy asortyment dodając wiele innych rodzajów baterii m.in. do karabinków "Airosft". Obecnie jesteśmy jednym z głównych sprzedawców specjalizujących się w akumulatorkach "RC" i "ASG" na wyspach brytyjskich. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy też sklep na Allegro, Amazon oraz na Ebayu z setkami tysięcy zadowolonych klientów.

Nasz Misja

Robimy wszystko aby ten sklep był jak najbardziej przyjazny dla naszych Klientów, aby zakupy w nim byly łatwe, szybkie i przyjemne. Nie stosujemy żadnych sztuczek ani kruczków. Staramy się aby zdjęcia produktów jak najwierniej oddawały rzeczywisty ich wygląd. Każdy produkt dokładnie opisujemy mierzymy i testujemy, aby spełnił najwyższe standardy. Bez problemu przyjmujemy zwroty produktów, które z jakichś względów nie przypadły Klientom do gustu. Nie stosujemy ukrytych kosztów ani opłat manipulacyjnych.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta oraz dostarczenie najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

 

Serdecznie zapraszam.

Marcin Bulik
Załozyciel Vapex.PL

Kontakt
  • 506 77 88 01
  • Sprzedaż Hurtowa
Newsletter