Witamy w Sklepie z Bateriami do Airsoft oraz Modeli Zdalnie Sterowanych RC

7.4V 1000mAh 15/30C Akumulator Airsoft LiPO Giant Power

51,00 zł

Dostępność: Wyprzedany

Oceń ten produkt jako pierwszy


Wymiary: 105 x 21 x 17 mm Waga: 51 gram Wtyk: Mini-Tamiya Producent: Giant Power Typ Ogniw: LiPO
Dlaczego warto u nas kupować
  • Wysyłka w ciągu 24 godzin
  • Minimalna kwota zamówienia to 16zł
  • Bezproblemowy zwrot do 30 dni
  • Możliwość zamówienia bez rejestracji
  • Wysyłka Gratis od 500zł 

Wszystkie nasze akumulatory są specjalnie zaprojektowane aby sprostać wysokim wymaganiom graczy Airsoft. Akumulator musi dać maksymalny prąd na żądanie przy minimalnym spadku napięcia, co daje szybkie przeładowanie (ROF - Rate of Fire). Akumulatory Giant Power są bardzo wydajne i charakteryzują się długą żywotnością.

Akumulatory Litowo-Jonowo-Polimerowe ( LiPO ) są kolejnym krokiem technologicznym na drodze do "upakowania" jak największej ilości energii elektrycznej w jak najmniejszym pojemniku. Niewątpliwymi ich zaletami są  ich mała waga i rozmiary oraz bardzo duża wydajność prądowa co sprawia ,że znajdują one zastosowanie w lekkich replikach Airsoft. Ich przewaga nad akumulatorkami Niklowo Metalowo-Wodorkowymi ( NiMH ) cechuje jeszcze niski stopień samorozładowania oraz możliwość szybkiego ładowania. Nie posiadają one również efektu pamięci co sprawia ,że mogą być często ładowane bez uprzedniego rozładowywania.

Pojemność:

1000mAh

2S1P

Waga:

51g

 

Maksymalny prąd rozładowania:

15A

(15C) Ciągły

30A

(30C) Skok

Maksymalny prąd ładowania:

2000mA*

2C

Rekomendowany prąd ładowania

1000mA

1C

Maksymalne napięcie naładowanego akumulatora:

8.5V

4.25V na ogniwo

Minimalne napięcie naładowanego akumulatora:

6.0V

3.0V na ogniwo

Grubość przewodu:

16awg

 

Ważna Informacja

Ten akumulator jest połączony z dodatnim (czerwonym) przewodem do konektora okrągłego i czarnym (ujemnym) przewodem do konektora kwadratowego. Poniższy szkic przedstawia sposób, w jaki sposób jest podłączona wtyczka Mini-Tamiya (widok od przodu wtyczki). Jest to standard stosowany w większości replik Airsoft. W przypadku zastosowań do modeli zdalnie sterowanych RC polaryzacja jest odwrotna.

Poprawne podłączenie wtyczki Mini-Tamiya Baterii Airsoft Lipo

*Stosując maksymalny prąd ładowania skraca się żywotność akumulatorka oraz często staje się niemożliwe uzyskanie przez niego pełnej pojemności. Ten akumulator jest w stanie znieść ładowanie na poziomie 2C jednakże rekomendowany maksymalny prąd ładowania wynosi 1C dla uzyskania najlepszych efektów oraz wieloletniego użytkowania.

Ta bateria jest standardowo dostarczana z wtykiem mini Tamiya na silikonowym elastyczne przewodzie (16AWG) odpornym na wysokie temperatury. Akumulatorek posiada standardowe 3 pinowe złącze JST-XH  jeden z najbardziej popularnych w tego typu akumulatorkach i jest kompatybilny z naszymi ładowarkami.

Akumulator jest dostarczany wraz ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi bezpiecznego użytkowania, ładowania i przechowywania, prosimy o poświęcenie kilku minut i je przeczytać ostrożnie.

*Uwaga: Przekroczenie wymienionych wyżej wartości tj. poniżej 3v na ogniwo oraz powyżej 4.25v na ogniwo może spowodować nieodwracalne uszkodzenie akumulatora (objawiające się poprzez spuchnięcie lub w ekstremalnym przypadku samozapłon) i jednocześnie utratę gwarancji.

Numer MagazynowyLN210-PL-16
EAN0705554043205
Waga (g)72,00 
ProducentGiant-Power
Napięcie (V)7.4
Pojemność (mAh)1 000,00 
Długość (mm)105,00 
Szerokość (mm)21,00 
Wysokość (mm)17,00 
Rodzaje OgniwLiPO
Grubość Kabla (AWG)16awg
ZłączeMini-Tamiya

Napisz własną opinię

Oceniasz: 7.4V 1000mAh 15/30C Akumulator Airsoft LiPO Giant Power

Jak oceniasz ten produkt? Im więcej gwiazdek tym lepiej *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Wysyłka
Kontakt
 • 506 77 88 01
 • Sprzedaż Hurtowa
Newsletter