Witamy w Sklepie z Bateriami do Airsoft oraz Modeli Zdalnie Sterowanych RC

7.4V 1500mAh 35/70C Akumulator RC LiPo Giant Power

68,00 zł

Zostały tylko 10 sztuki

Dostępność: W magazynie

Oceń ten produkt jako pierwszy


Wymiary: 87 x 35 x 14 mm Waga: 92 gram; Wtyk: Deans Producent: Giant-Power Typ Ogniw: Li-PO

Dlaczego warto u nas kupować
  • Wysyłka w ciągu 24 godzin
  • Minimalna kwota zamówienia to 16zł
  • Bezproblemowy zwrot do 30 dni
  • Możliwość zamówienia bez rejestracji
  • Wysyłka Gratis od 500zł 

Wszystkie nasze akumulatory są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wysokim wymaganiom pasjonatów modeli RC. Nasze baterie są bardzo cenione w świecie Modeli RC, często wygrywając różne zawody czy to na arenie międzynarodowej czy lokalnej. Jeśli chcesz być mistrzem na swoim "podwórku" wybór wydaje się oczywisty.

Idealny Akumulator powinien posiadać możliwie najmniejszą wagę przy jednoczesnym najwyższym zagęszczeniu energii, co przekłada się na dużą pojemność baterii oraz dłuższą zabawę. Spojrzenia zazdrosnych kolegów i koleżanek, co potrafi Twój model i do tego jak długo - BEZCENNE.

Nie mniej ważną charakterystyką często pomijaną w opisie jest grubość przewodu łączącego akumulator z modelem. Zbyt cienki kabel powoduje tzw. efekt  "Bottleneck" czyli efekt wąskiego gardła, co sprawia, że nagromadzona w baterii energia nie może się "przecisnąć" przez przewód i ograniczą Twoją przyjemność z użytkowania modelu. My staramy się stosować w miarę jak najgrubszy przewód jednocześnie mając na względzie niską wagę całej baterii, dlatego zawsze podajemy grubość przewodu.

Ostatnią, ale najważniejszą cechą jest pojemność akumulatorka. Wiele sprzedawców mówiąc bezczelnie oszukuje swoich klientów. Doskonałym przykładem są tutaj akumulatorki AA - sam widziałem jak sprzedawcy chwalą swoje baterie nawet, jako 5500mAh! co jest NIEMOŻLIWE dla akumulatorka niklowo-wodorkowego  o wymiarach standardowego paluszka. 

Dlatego wszystkie akumulatorki, jakie sprzedajemy zostały przez nas dokładnie przetestowane i ze spokojnym sumieniem możemy zagwarantować, że zamawiając u nas dostaniesz produkt najwyższej, jakości a pojemność podana na etykiecie będzie czymś więcej niż tylko pustą obietnicą.

Pojemność:

1500mAh

2S1P

Waga:

92g

 

Maksymalny prąd rozładowania:

52.5A

Ciągły (35C)

105A

Skok (70C)

Maksymalny prąd ładowania:

7.5A*

5C

Rekomendowany prąd ładowania

1.5A

1C

Maksymalne napięcie naładowanego akumulatora:

8.5V

4.25V* na ogniwo

Minimalne napięcie naładowanego akumulatora:

6.0V

3.0V* na ogniwo

Grubość przewodu:

14awg

 

*Stosując maksymalny prąd ładowania skraca się żywotność akumulatorka oraz często staje się niemożliwe uzyskanie przez niego pełnej pojemności. Ten akumulator jest w stanie znieść ładowanie na poziomie 5C jednakże rekomendowany maksymalny prąd ładowania wynosi 1C dla uzyskania najlepszych efektów oraz wieloletniego użytkowania.

Ta bateria jest standardowo dostarczana z wtykiem Deans na silikonowym elastyczne przewodzie (14AWG) odpornym na wysokie temperatury. Akumulatorek posiada standardowe 3 pinowe złącze JST-XH  jeden z najbardziej popularnych w tego typu akumulatorkach i jest kompatybilny z naszymi ładowarkami.

Akumulator jest dostarczany wraz ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi bezpiecznego użytkowania, ładowania i przechowywania, prosimy o poświęcenie kilku minut i je przeczytać ostrożnie.

*Uwaga: Przekroczenie wymienionych wyżej wartości tj. poniżej 3v na ogniwo oraz powyżej 4.25v na ogniwo może spowodować nieodwracalne uszkodzenie akumulatora (objawiające się poprzez spuchnięcie lub w ekstremalnym przypadku samozapłon) i jednocześnie utratę gwarancji.

Numer MagazynowyLN215-PL-52
Waga (g)92,00 
ProducentGiant-Power
Napięcie (V)7.4
Pojemność (mAh)1 500,00 
Długość (mm)87,00 
Szerokość (mm)35,00 
Wysokość (mm)14,00 
Rodzaje OgniwLiPO
Grubość Kabla (AWG)14awg
ZłączeDeans

Napisz własną opinię

Oceniasz: 7.4V 1500mAh 35/70C Akumulator RC LiPo Giant Power

Jak oceniasz ten produkt? Im więcej gwiazdek tym lepiej *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Wysyłka
Kontakt
 • 506 77 88 01
 • Sprzedaż Hurtowa
Newsletter